علت تفاوت قیمت کانکس

قیمت کانکس و سوالات مشتریان عزیز در این زمینه
برچسبها:
اجاره انبار;اجاره انبار در تهران;انبار;انبار در تهران;انبار کانتینری;اجاره انبار کانتینری;اجاره انبار عمومی;انبار ارزان;انبار عمومی در تهران;انبار برای وسایل منزل;انبار برای اثاث منزل;انبار برای اثاثیه منزل;انبار برای لوازم منزل;انبار لوازم منزل;انبار کالا;انبار نگهداری کالا;انبار جهیزیه.اجاره انبار برای وسایل منزل،انبار کالا در تهران،اجاره انباری در تهران،انبار ارزان،اجاره انبار ارزان،اجاره انباری،انبار تهران،انبار نگهداری کالا،اجاره انبار تهران

سؤال بسیار زیادی که مشتریان از ما پرسیده‌اند این است که قیمت کانکس‌های ارائه‌شده مخصوصاً درزمینهٔ کانکس ویلایی و کانکس مسکونی تفاوت بسیار فاحشی باهم دارد و علت این تفاوت در چیست؟ ما در این خبر کاملاً برای شما روشن گری خواهیم کرد. شما می توانید قیمت کانکس را استعلام کرده و بهترین خرید را از ما داشته باشید، هدف ما رضای مشتری است.

سوال بسیاری از مشتریان گرامی علت تفاوت قیمت کانکس می باشد و ما در جهت انتخاب هرچه بهتر و سفارش بر اساس بودجه مشتری این مطالب را روشن گری می کنیم تا شما نیز مانند یک حرفه ای عمل کرده و به راحتی بتوانید قیمت کانکس را تخمین بزنید و با توجه به خواسته خود کانکس مورد نظر را سفارش و خریداری نمایید.

قبل از این موضوع نیز باید بگویم که کانکس آنلاین، کانکس مورد نظر شما را با قیمت به شما تحویل می دهد که بودجه شما می باشد و هدف ما رضایت شما و خرید منطقی می باشد. در هر صورت علت تفاوت قیمت کانکس به شرح زیر است که پرسش های مشتریان نیز بوده و دسته بندی شده است:

قیمت کانکس بر چه اساسی محاسبه می شود؟

معمولا به صورت متری بیان شده و بستگی به سفارش مشتری و نوع طراحی دارد، که از متری ۳۰۰ هزار تومان شروع شده و انتها ندارد، زیرا عوامل بسیار در زمینه قیمت موثر می باشد.

قیمت کانکس ویلایی

چه عواملی در قیمت کانکس تاثیر می گذارد؟

عوامل موثر در قیمت ها معمولا مثل سازه های سنتی بوده که سازندگان یک ساختمان آن را برآورد می کنند و به طور کلی ما همه موارد را مطرح می کنیم که ممکن است در مورد سفارش مشتری همه موارد شامل آن نشود، به طور مثال عوامل موثر در قیمت کانکس عبارت است از: هزینه های زیر ساخت، هزینه های ورق های استفاده شده، هزینه رنگ کانکس، هزینه نمای بیرونی کانکس، هزینه نمای درونی کانکس، هزینه کف سازی، هزینه سیم کشی، هزینه طراحی کانکس و پلان، هزینه های لوکس سازی و سفارشات ویژه، هزینه عایق سازی و ساخت کانکس سبز، قیمت حمل و نقل به محل، قیمت کارگر در موارد ساخت در محل، نو یا دست دوم بودن کانکس، هزینه های باز سازی رد صورت سفارش کانکس دست دوم، استفاده از پروفیل های متفاوت، استفاده از ساندویچ پنل، استفاده از پیش متریال پیش ساخته، هزینه طراحی متریال درخاستی، تفاوت های قیمتی ناشی از ارز و دلار، قیمت متریال وارداتی در کانکس، در بعضی موارد موجودی انبار یک شرکت، داشتن بدهی شرکتی و نیاز به فروش کانکس، قدرت تولید کننده در فروش کانکس، در مواردی سازنده کانکس تمامی موارد را خود تولید کرده و قیمت پایین است، ماندگاری تولید ، کیفیت ساخت کانکس برای استفاده طولانی مدت و در نهایت انصاف فروشنده کانکس و تعیین قیمت منصفانه می باشد. البته در مواردی نیز یک سازنده کانکس دارای متریال خاص و ویژه می باشد که فقط یک شخص به طور مثال خود فرد آن را در بازار داشته و قیمت را او تعیین می کند و این باز به انصاف فروشنده بر می گردد.

قیمت کانکس با کیفیت ویلایی

کیفیت کانکس چگونه در قیمت کانکس موثر است؟

شاید بهتر باشه یک مثال در این زمینه بزنیم، مثلا اگر یک کانکس ویلایی یا مسکونی به شما پیشنهاد بشه، سه حالت به وجود می آید یا از قبل ساخته شده و یا برای شما به صورت خاص با توجه به نیاز شما طراحی می شود.

در مورد قیمت پیش ساخته:

در این مورد باید گفت که دقت در خرید بسیار ضروری بوده و عمر مفید کانکس چه استفاده بشود یا ساخته شده و در انبار که معمولا رو باز بوده قرار دارد، با توجه به شرایط فرسوده می شود و از عمر آن کاسته شده، در ضمن تورم در آن محاسبه نشده و ممکن است که با ثیمت خیلی پایین تر از فاکتور ساخته شده و قیمت آن کم است که در این موارد، طبعا قیمت پایین است و از کیفیت آن نیز کم شده و عمر کمتری دارد، به طور معمول حتی کانکس های نو ساخته شده در شرایط بازار فعلی بیشتر از یک سال در انبار مانده و خاک خورده و کیفیت آن کاهش یافته است، در حالت بعدی اگر مثلا قیمت کانکس به شما متری یک میلیون گفته شده و یک ورق با عرض ۱۰ باید استفاده شود، عرض آن به ۸ کاهش یابد، شما به عنوان خریدار قطعا متوجه این موضوع نخواهید شده و در نتیجه کیفیت بسیار پایین تری را تحویل می گیرید و قیمت کانکس به شما متری ۸۰۰ گفته شده که متری ۶۰۰ هزار تومان نیز نمی ارزد. بعد حتی اگر بخواهید آن را به فروش برسانید و به عنوان کانکس دست دوم از پول آن بهره ببرید نیز افت بیشتری خواهد داشت و صرفه اقتصادی آن نیز از بین می رود.

قیمت کانکس نو طراحی شده:

در این حالت اصل اصلی زیبایی ، کیفیت و متریال مورد استفاده است که قیمت کانکس را مشخص کرده و بسته به آن قیمت کانکس تعیین می شود. در این حالت قدرت طراح و زیبایی آن است که شما را جذب کرده و قیمت مشخص می شود که کاملا واضح است.

کانکس تعمیر شده و باز سازی شده:

بعضی فروشندگان بی انصافی می کنند و کانکس دست دوم را باز سازی کرده و به عنوان نو می فروشند که معمولا مشتری متوجه نشده و فقط به قیمت پایین کانکس توجه می کند، در این حالت شما چند برابر ضرر کرده و شاید از قیمت راضی باشید ولی این کار تقلب محصوب می شود.

قیمت کانکس چند طبقه

قیمت طراحی کانکس بر چه اصولی استوار است؟

این موضوع با توجه به قدرت طراح قیمت داده و نصبت به زیبایی کار می باشد و معمولا در طراحی های ویلایی شکیل از ۱ میلیون تومان به بالا خواهد بود و در ممولی ها که به صورت روتین است هزینه خیلی کمی با توجه به توافق دریافت می شود. و با توجه به تعداد طبقات نیز تفاوت در قیمت وجود دارد.

قیمت کانکس دست دوم چند است؟

در این مورد باید گفت که هر کس نصبت به خواسته خود قیمت گذاری کرده که البته جوابگو نیست و نصبت به سلامت کار تعیین شده  و با توجه به شرایط حال حاضر از کانکس های کوچک، با قیمت ۲ میلیون تومان به بالا بوده و بسته به موجودی در انبار می باشد، که در نتیجه هر چیزی را نمی توان پیدا کرد.

توصیه کانکس آنلاین به مشتریان در مورد قیمت کانکس و نحوه خرید این است که فقط به قیمت توجه نکنید بلکه عامل کیفیت را هم لحاظ کرده و از جایی خرید کنید که مثلا وقتی یک کانکس دست دوم با قیمت مناسب تهیه کردید، بتوانید آن را پس داده یا پیگیر شود و به شما پاسخگو باشند تا از سایتی خرید کنید که فرد تبیغ کرده و جایگاه فیزیکی نداشته یا تولید کننده نیست و شما نتوانید بعدا پیگیری های لازم در مورد گارانتی کانکس یا غیره داشت باشید.

مشاوران ما تا انتهای عمر کانکس و بعد از خرید همیشه همراه شما هستند، بهترین قیما کانکس را زا ما بخواهید.

خدمات باربری

قیمت مناسب بدون رهن

خدمات بسته بندی حرفه ای


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *